Vítám Vás na tomto webu.

   Je tomu zhruba dva roky, co jsem byl s přítelkyní na svatbě její kamarádky. Nikoho jsem tam moc neznal, tak jsem koukal, čím se můžu zabavit a nebýt při tom nápadný. Při zabavování jsem narazil na pozornost od novomanželů. Šlo o svatební noviny, které se skládali ze dvou A4 spojených nití, na které byly navlečené dva prstýnky (cukrářská pomůcka zřejmě). Tyto svatební noviny (SN) obsahovaly několik informací o novomanželch, zvyky a tradice svatebních obřadů, několik vtipů, textů a také informace o svatební hostině a vše možné se svatbou související. A tehdy jsme si řekli, že na naší svatbě budeme mít svoje SN.
   Svatební den je naplánovaný, a proto nastal čas se SN zabývat. A právě když jsem se začal zabývat, zjistil jsem, že tvorba SN je (alespoň co se týče informací na netu) ještě v plenkách. Proto jsem se rozhodl vytvořit stránky, které by obsahovaly potřebné info pro páry, jenž se rozhodnou své hosty potěšit nebo překvapit svatebními novinami. Pokusil jsem se na těchto stránkách sesbírat různé informace, texty, vtipy, fonty, které by se Vám mohli hodit pro tvorbu Vašich SN.
   Na co takové noviny můžou sloužit se dozvíte více zde. Doufám, že Vám tyto stránky pomůžou v inspiraci. Pokud jste své svatební noviny již vytvořili a chcete se s nimi nebo se svými zkušenostmi podělit s ostatními, napište mi a já Vaše díla na tyhle stránky umístím. Pokud se potřebujete s někým poradit, můžete k tomu využít diskuzní koutek.

autor stránek Míra

TIPY PRO VAŠE SVATEBNÍ NOVINY:

728x90.gif

TOPlist

Optimalizováno pro rozlišení 1024x768, IE 6.0 a Firefox

 

© www.svatebni-noviny.wz.cz - Bc.Bohumír Kašík - ©2007